• resources

 

  1. Jak mogę umówić się na konsultację i czy jest pobierana opłata? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego na nr 713-314-5853, przez internet lub do wysłania e-mailu celem uzgodnienia terminu konsultacji. Opłata za konsultację wynosi $100.00 i pokrywa koszty wyczerpującego sprawę spotkania (osobiście lub przez telefon), do 1 godziny, jak również skróconego sprawdzenia materiałów źródłowych, jeżeli okaże się to konieczne. W razie skorzystania z naszych usług w tej samej sprawie w terminie do 30 dni od daty konsultacji, zmniejszymy ostatnią opłatę honorariów o kwotę wpłaconą za konsultację.
  2. Czy i jakie dokumenty powinienem przynieść na konsultację wstępną? Proszę przynieść wszystkie dokumenty potwierdzające tożsamość, datę przybycia do Stanów Zjednoczonych, jak również dokumentację wszystkich poprzednich spraw imigracyjnych. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek zapisy w rejestrze karnym, proszę przynieść wszelkie dokumenty dotyczące oskarżeń przeciwko Państwu oraz wyroki w sprawie, jeżeli jest to możliwe. Jeżeli dokumenty te są nieosiągalne, będziemy prawdopodobnie mogli pomóc Państwu w ich zdobyciu.
  3. Co mogę zrobić aby wyciągnąć największe korzyści z konsultacji? Zalecamy, aby Państwo zapisali wszystkie pytania jakie chcecie zadać w czasie konsultacji.
  4. Czy mogę dowiedzieć się przez telefon ile będzie kosztowała moja sprawa, bez              konieczności odbycia konsultacji? Niestey, nie podajemy cen usług za reprezentację prawną za pośrednictwem e-mailu lub przez telefon, bez przeprowadzenia wnikliwej konsultacji (osobiście lub przez telefon). Każda sprawa jest inna i specyficzny fakt lub fakty mogą zadecydować o możliwośći lub niemożliwości przeprowadzenia sprawy lub o właściwym dla Państwa rozwiązaniu prawnym, a także o nakładzie pracy potrzebnej do przeprowadzenia sprawy.
  5. Jaki  sposób zapłaty jest akceptowany? Akceptujemy opłaty za pomocą czeków, przelewu bankowego, kart kredytowych (wyłączając American Express) oraz gotówki. Opłata za konsultacje telefoniczne może być dokonana kartą kredytową przed konsultacją, lub czekiem przed terminem konsultacji.
  6. Jak mogę zostać klientem Kancelarii? Konsultacja wstępna z adwokatem nie stwarza relacji adwokat-klient. Mogą Państwo zostać naszym klientem tylko zlecając nam reprezentację w danej sprawie po zawarciu pisemnej Umowy.
  7. Kto będzie dla mnie osobą kontaktową gdy zostanę Państwa klientem? Wszystkie pytania dotyczące Państwa sprawy zostaną skierowane do adwokata, który udzieli na nie odpowiedzi.
  8. Jakie są godziny urzędowania Kancelarii? Kancelaria jest otwarta od godziny 8:30 do 17:30. W tych godzinach przyjmujemy klientów, po uprzednim umówieniu spotkania. Uwzględniając obowiązki zawodowe naszych klientów oferujemy także ograniczoną możliwość spotkania poza powyższymi godzinami urzędowania.
  9. Nie mieszkam w Teksasie. Czy mogę być reprezentowany prze Kancelarię? Tak. Prawo imigracyjne jest prawem federalnym, więc każdy adwokat w dowolnym stanie może reprezentować klientów w sprawach imigracyjnych w całych Stanach Zjednoczonych.