• Visa

Podstawowe Wartości

Reprezentacja na najwyższym poziomie wynikająca z solidnej wiedzy, doskonalonych umiejętności oraz starannego przygotowania. Przygotowanie i wytrwałość.

Adwokat Danka Villarreal posiada od 2010r. Certyfikat w zakresie Prawa Imigracyjnego i Narodowościowego wydany przez Teksaską Izbę Specjalizacji Prawnej (Board Certified in Immigration and Naturalization Law by the Texas Board of Legal Specialization). Od 2004r. pracuje wyłącznie w zakresie prawa związanego z imigracją i obywatelstwem USA. Danka angażuje się w rozwiązywanie skomplikowanych problemów imigracyjnych działając z uporem w interesie swoich klientów. Jest aktywnym członkiem AILA (American Immigration Lawyers Association), regularnie bierze udział w konferencjach dotyczących prawa imigracyjnego celem zapewnienia klientom bardziej kompetentnej i opartej o aktualny stan prawny reprezentacji.

W każdej sprawie stara się zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Każdy klient jest traktowany z uprzejmością i szacunkiem.

Danka Villarreal jest bezpośrednio dostępna dla klienta we wszystkich etapach reprezentacji. Zajmując się osobiście wszystkimi istotnymi zagadnieniami prawnymi, Danka jest w pełni zorientowana w statusie sprawy, ceni sobie również uwagi i zaangażowanie klienta. Będąc sama imigrantką do USA zna trudności, jakie w czasie tego procesu przeżywają jej klienci oraz ich rodziny, stara się więc być rownież prawnikiem współczującym i wrażliwym, rozumiejącym potrzeby i cele klienta.

Traktuje każdego klienta i każdą sprawę tak, jak chciałaby aby ją traktowano.