• homebanner

Szanowni Państwo!

Kancelaria Prawna Danuta Villarreal, Law Office of Danuta Villarreal, PLLC, reprezentuje klientów wyłącznie w sprawach związanych z prawem imigracyjnym i narodowościowym USA. Jest ona Państwa osobistym profesjonalnym doradcą w procesie imigracji oraz uzyskiwania wiz do USA.

Danuta “Danka” Villarreal posiada specjalizację w zakresie prawa imigracyjnego i narodowościowego USA przyznaną przez Teksaską Izbę Specjalizacji Prawnej .

Danka Villarreal jest adwokatem imigracyjnym, posiadającym wiedzę i doświadczenie w przeprowadzaniu skomplikowanych i trudnych spraw imigracyjnych. Doskonale rozumie czego jej klienci doświadczają w czasie tego tak krytycznego etapu ich życia. Wszystkim klientom zapewnia się najwyższy poziom usług, uprzejmości, poufności i szacunku.

Uwaga!

Większość osób nie posiadających obywatelstwa Stanów Zjednoczonych, w tym posiadacze wiz tymczasowych oraz legalni rezydenci na pobycie stałym, muszą zawiadomić Urząd Imigracyjny o zmianie adresu w terminie do 10 dni od zmiany miejsca zamieszkania w obrębie Stanów Zjednoczonych i ich terytoriów. Obowiązek ten można spełnić wypełniając druk AR-11 listownie lub przez internet. Więcej informacji można uzyskać na stronie Urzędu Imigracyjnego http://www.uscis.gov/addresschange.