• Visa

Danka Villarreal

Od przyjazdu w 1997r. z rodzinnej Polski do Teksasu, Danuta Maria “Danka” Villarreal rozwinęła swoje umiejętności, korzystając z różnorakich doświadczeń osobistych i zawodowych zdobytych w pracy z klientami z całego świata. Mieszkając i pracując w Houston jako adwokat imigracyjny, Danka reprezentuje klientow z USA oraz z zagranicy w szerokim zakresie spraw imigracyjnych, począwszy od podań o obywatelstwo USA, imigracji bazującej na zatrudnieniu i związkach rodzinnych do imigracji ze względów humanitarnych, podań o kaucję imigracyjną oraz obrony przed deportacją. Bogate doświadczenie Danki w różnorakich aspektach prawa imigracyjnego Stanów Zjednoczonych pozwala jej udzielać wszechstronnych porad prawnych w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Przed przybyciem do Stanów Zjednoczonych uzyskała Danka w rodzinnej Polsce dyplom magistra filologii angielskiej i tłumacza konferencyjnego. W Polsce, Danka pracowała w charakterze tłumacza konferencyjnego. W 2001 r. rozpoczęła studia prawnicze na uniwersytecie w Houston (University of Houston Law Center), które ukończyła w 2004r. z wyróżnieniem “magna cum laude.”

Danuta Villarreal jest członkiem American Lawyers Association (AILA), College of the State Bar of Texas i American Bar Association (ABA).Posiada także Certyfikat w zakresie Prawa Imigracyjnego i Narodowościowego wydany przez Teksaską Izbę Specjalizacji Prawnej .

Danka obsługuje klientów w języku angielskim, hiszpańskim i polskim.